Potrebujete odborne poradiť s právnym problémom a nemáte čas na osobnú návštevu advokáta?

Touto cestou Vám ponúkame naše právne služby aj prostredníctvom online komunikácie, v dôsledku čoho je tak možné vyriešiť Váš právny problém nielen rýchlo ale aj pohodlne z Vášho domova.

Komunikácia medzi nami bude prebiehať prostredníctvom e-mailového alebo telefonického spojenia, podľa toho čo Vám bude vyhovovať viac. V prípade potreby, najmä v zložitejších prípadoch, si však môžete kedykoľvek u nás objednať osobnú konzultáciu, v rámci ktorej by sme si spoločne prešli Váš právny problém a dohodli sa na jeho prípadnom riešení.

Postup:

  1. Do nižšie uvedeného formuláru prosím popíšte svoj právny problém, pričom sa ho snažte opísať čo najpresnejšie, aby sme pre Vás mohli vypracovať čo najkvalitnejšiu právnu analýzu.
  2. Vypracovanú právnu analýzu Vášho právneho problému Vám zašleme na Vami uvedený e-mail spravidla do 15 dní, v odôvodnených prípadoch kvôli pracovným povinnostiam to môže trvať dlhšie.
  3. V náročnejších prípadoch Vám vyhotovíme možné riešenia Vášho právneho problému vrátane cenovej ponuky za poskytnuté právne služby.
  4. Následne po obdržaní Vášho súhlasu v súvislosti s poskytnutím navrhnutých právnych služieb sa môžeme spoločne pustiť do riešenia Vášho právneho problému.